Powerkiten (vliegeren) & brandingraften / brandingkanoën
Omschrijving
Combineer het spectaculaire powerkiten met één van onze wateractiviteiten brandingraften of brandingkanoën (waveskiën). Na ontvangst in een van onze sfeervolle strandpaviljoens maakt u kennis met de volgende spectaculaire activiteiten:
Powerkiten
Voel de trekkracht, ervaar de snelheid van een ´Nasawing´, beheers de techniek van het 2 lijns vliegeren (powerkiten). Laat je voorttrekken door het zand. Als het meezit kun je wellicht ook nog een sprongetje maken. Het één en ander is afhankelijk van de weersomstandigheden.
Tijdens het vliegeren (powerkiten) maakt u onder leiding van een instructeur kennis met deze spectaculaire strandactiviteit. Na de ontvangst en een korte instructie gaat u de krachten van de elementen ervaren. Uiteraard nemen we vliegers van verschillende formaten mee. Wij beschikken over vliegers van 80 cm – 4 ½ meter breed, waardoor het vliegeren (powerkiten) dus voor iedereen laagdrempelig is.
Brandingraften in teams
Stap met 8 personen in een raftboot en trotseer de golven tijdens het brandingraften!
Een coast-raft is een rubberboot met plaats voor maximaal 8 personen. Om door de branding te komen moét je als team samenwerken: tegelijk peddelen, tempo maken én sturen. Alleen dan lukt het om er door de golven te komen en terug te surfen.
Nog leuker is het om te raften in wedstrijdverband. Met meerdere teams tegelijk, rennend vanaf het strand, op volle snelheid de zee in. Tempo, ritme, knallen door de branding, het gevecht om de boei, terugsurfen naar de koppositie, en dan de finish...
Brandingraften: de perfecte uitdaging: welke vrienden, collega's of klanten werken het beste samen?
Inclusief wetsuits, helmen, zwemvesten en op iedere raft een instructeur.
Brandingkanoën (waveskiën)
Een brandingkano (waveski) is een kano waar je bovenop zit. Ontwikkeld in Australie en Zuid-Afrika voor de lifeguards om nog makkelijker door de branding te komen en snel weer terug te surfen. De boten zijn stabiel, snel, veilig, en je kunt de eerste keer ook meteen echt surfen!
Tijdens het brandingkanoen start je met een aantal basistechnieken, leert door de branding heen te komen, om vervolgens met grote snelheid terug te surfen.
Kwaliteit staat bij het brandingkanoen voorop: we werken met kleine groepen, dus iedereen krijgt persoonlijk aandacht van een ervaren instructeur. Bovendien krijgt elke deelnemer een complete uitrusting bestaande uit een wetsuit, helm en zwemvest.
Voorbeeldprogramma
(tijden zijn indicatief)
| 13.30 | Ontvangst in één van onze paviljoens |
| 13.45 | Briefing programma |
| 14.00 | Helft van de groep powerkiten, andere helft brandingraften of brandingkanoen |
| 15.15 | Pauze drankje (non alcohol) |
| 15.45 | Wissel van activiteit |
| 17.00 | Einde activiteitenprogramma, tijd voor borrel |
| 18.00 | BBQ/ buffet |
Locatie
Powerkiten & brandingraften / brandingkanoen is te boeken vanuit paviljoens op het strand van Noordwijk, Katwijk, Wassenaar, Zandvoort en IJmuiden
Kosten
Kosten powerkiten & brandingraften / Brandingkanoën
v.a. € 55,00 p.p.
Inclusief:
- Alle benodigde materialen
- Op- en afbouw
- Begeleiding op iedere raft
- Vergunning strand
- Verzekering deelnemers (VeBON)
- Organisatie en voorbereiding
Exclusief:
- BTW
- Reis- en transportkosten
- Catering
Catering / overige (prijzen zijn afhankelijk van het paviljoen)
- Ontvangst koffie/thee/fris v.a. € 3,20
- Lunch v.a. € 16,50
- BBQ zonder drankjes v.a. € 36,50
- BBQ met 2 uur drankuitkoop v.a. € 48,00
- BBQ met 3 uur drankuitkoop v.a. € 53,00
Bijzonderheden
- Minimaal 30 personen (kleinere groepen prijs op aanvraag)
- Powerkiten, brandingraften en brandingkanoën zijn ook los te boeken
- In de maanden mei, juni, augustus en september kunnen hogere min. aantallen gelden.









